Bonusový systém toneryMAXIM.sk

Nakupovať u nás sa naozaj oplatí, náš bonusový systém Vám umožňuje získať skvelé darčeky, alebo zľavy za každý nákup.

 

Ako využiť náš bonusový systém?

Bonusový systém je len pre registrovaných zákazníkov. Už od prvej objednávky zbierate body. Stav bodov môžete sledovať po prihlásení vo svojom účte. Body sa vždy pripíšu po odoslaní objednávky a prevzatí. Ak bude objednávka stornovaná, alebo neprevzatá, body sa nepripočítajú.

 

Akú hodnotu majú zbierané body?

Za každé minuté 1 EUR v obchode získate 10 bodov.

Každých 100 bodov má hodnotu 1€

 

Ako môžem použiť tieto body?

Sú dve možnosti:

 

1.       môžete ich použiť ako zľavu pri ďalšom nákupe, v pokladni je potrebné vybrať položku, že si prajete použiť body ako zľavu na nákup. Táto možnosť sa vám zobrazí až keď budete mať na svojom účte minimálne 100 bodov

 

2.       môžete ich šetriť a vyberať si z našej ponuky darčekov. Ponuku darčekov nájdete vo svojom účte – bonusový program. Pri každom darčeku je napísaná hodnota bodov, ktorá je potrebná na ich získanie. Darček získate kliknutím na ikonku „Požiadať o darček“. Darček Vám bude doručený na Vašu adresu v priebehu niekoľkých dní, najneskôr do 14 pracovných dní od zažiadania.

 

Dôležité upozornenie

Nárok na získanie bodov nevzniká spätne, ani nebudú dopísané dodatočne pri nákupe bez registrácie. Každé pripísanie bodov je podmienené nákupom s registráciou a každý ďalší nákup musí byť realizovaný cez ten istý účet.

 

 

 

Ďalšie výhody nákupu u nás:
 

Ku každej objednávke milý darček, darček si môžete vybrať v treťom kroku objednávkového procesu „Dodacie údaje“.

 

Pri platbe kartou online získate -2% zľavu na celý nákup

 

Sme platcovia DPH – výhoda pre platcov DPH

Máme vlastný sklad, kde máme vždy 5 000 tonerov a náplní

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tím súhlasíte. Ďalšie informácie

OK