Spoločnosť SPS zaisťuje pre toneryMAXIM.sk sobotné doručenie. (platné len pre mestá Bratislava, Banská Bystrica, Trnava, Trenčín, Nitra, Žilina, Košice, Prešov)

 

Sobotné doručenie je možné v prípade:

  • objednávka je vytvorená do piatku do 14:00 - ak je v piatok sviatok, objednávka musí byť vytvorená do štvrtku do 15:00

  • v prípade že si vyberiete spôsob platby bankovým prevodom musí byť úhrada pripísaná na našom účte najneskôr do 14:00 v piatok - ak je v piatok sviatok, musí byť úhrada pripísaná na našom účte najneskô do štvrtku do14:00

  • ak nie je danú sobotu sviatok

  • platné len pre mestá Bratislava, Banská Bystrica, Trnava, Trenčín, Nitra, Žilina, Košice, Prešov.

 

V prípade že si zvolíte sobotné doručenie mimo oblastí kde je sobotné doručenie možné, bude vám vaša objednávka doručená štandardne v najbližší pracovný deň.

 

Vaše kontaktné údaje odovzdáme dopravcovi a v deň doručenia obdržíte SMS, že Vám bude v daný deň zásielka doručená. Následne Vás bude kontaktovať vodič a to minimálne 30 minút pred doručením.

 

 

 

Pre bližšie informácie ohľadom stavu a termínu dodania je možné využiť:


Pre bližšie informácie ohľadom zásielky budete potrebovať číslo Vašej zákazky a doručovaciu adresu

Zasielanie noviniek

Zadajte svoj mail a nechajte si zasielať všetky novinky a akcie nášho obchodu

Prevádzkovateľ webu Roman Babčan INkarus, so sídlom 974 05 Horné Pršany 99 , IČ: 37328344 , ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu tiež pre personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím