Renovovaný toner / náplň

Renovované (repasované, recyklované) tonery / náplne sú znovu naplnené originálne tonery.

Pri renovácií sa spravidla použije iba plastové telo originálneho tonera / náplne a všetky komponenty sú vymenené za nové.
Naše renovované tonery a náplne sú dodávané spoločnosťou s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti renovácie, ktorá sa špecializuje na renovácie,
má kvalitné a potrebné zariadenia, dlhoročné know-how a zamestnávajú skúsených technikov.
Kvalita procesu renovácie je v dnešnej dobe na vysokej úrovni a renovované tonery sa považujú za rovnocenné s originálmi.
Všetky tonery a náplne obsahujú čipy, ak to daný model vyžaduje.
Stačí vybaliť, založiť a tlačiť.

Tento produkt je plne kompatibilný s tlačiarňami v popise nižšie a spĺňa medzinárodné štandardy, vďaka čomu je garantovaná vysoká kvalita tlače ako pri originálnej náplni.

 

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez náš kontaktný formulár, emailom info@tonerymaxim.sk, alebo na t.č. +421917859206 ( po-pia 9:00 - 16:00 ).Zasielanie noviniek

Zadajte svoj mail a nechajte si zasielať všetky novinky a akcie nášho obchodu

Prevádzkovateľ webu Roman Babčan INkarus, so sídlom 974 05 Horné Pršany 99 , IČ: 37328344 , ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu tiež pre personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím